Tapety na míru

Pokud jste do svého interiéru zvolili tapetu pak zkuste něco vyjímečného.

Nemusíte kupovat tapetu se vzorkem kterou můžete koupit kdekoliv, když si můžete vytvořit svou vlastní! Rádi cestujete a máte rádi orient, zajímáte se o umění, baví vás sport, nebo cokoliv jiného a chtěli by jste mít doma konkrétní motiv. Nebo nemáte jasnou představu a líbí se vám něco z naší nabídky? Pak vám tedy vámi vybranou tapetu přispůsobíme barevně a prostorově přímo na vaší zed' aby ladila. Protože velký důraz klademe hlavně na barevnou vyváženost. Máte nějaké speciální přání? Žádný problém !

Pomůžeme vám s výběrem odpovídajícího motivu tak aby dokonale ladil s vaším stylem , v našem grafickém studiu vše zpracujeme včetně vizualizace pro vaši dokonalou představu a správné rozhodnutí a po schválení na míru pro vás vyrobíme.

V sortimentu máme velký výběr tapetových materiálů. Například tiskneme omyvatelné tapety do exponovaných míst jako jsou koupelny, kuchyně, ordinace, bazénové stěny, recepce, mateřská centra, školy nebo dokonce venkovní prostory jako fasády domů. Nově máme v nabídce certifikovaný druh ekotapety, která je šetrná vůči životnímu prostředí. Je to tapeta bez obsahu PVC, která je absolutně bezzápachová a přitom vysoce odolná, je vhodná do dětských zařízení a veřejných budov. Samozřejmostí je pak atestace nehořlavosti třídy A.

Tapety se vrací a díky novým možnostem můžete mít ve svém domově na stěnách opravdu to co si vysníte. Dokonalý originál! A pokud se bojíte tapetování, tak se nebojte. To vám zajistíme také.

Originální interiéry

Realizujeme harmonické a originální prostory, které dokonale splňují svojí funkčnost. Proto rádi navrhneme kompletní řešení a vybavení vašeho interiéru. Realizujeme či spolupracujeme na velkých administrativních projektech , stejně tak na interiérech rodinných domů a malých bytových jednotek. Pomůžeme při realizaci interiéru přesně podle vašich finančních možností. Jsme rádi když můžeme třeba jen poradit při výběru barevnosti stěn, podlahových krytin, osvětlení, nábytku, bytového textilu nebo doplńků.

Autorské malby

Originální, na míru a neopakovatelné.

To jsou autorské nástěnné malby. Kromě těchto individuálních předností je výhodou maleb jejich menší finanční náročnost, zachování živosti stěny, uplatnění ve vlhčích prostorách kde nelze např. využít tapetu, snadná opravitelnost , možnost v podstatě neomezeného barevnéného řešení dle vzorníku a hlavně ta originalita !

No schválně.. Kdo z vašich známých se může pochlubit takto individuálně řešeným interiérem?

Podívejte se na některé naše realizace a uvidíte sami, že originální malba na zed má spoustu možností a neznamená jen vymalování ………